Christmas Car Garage Fun

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20 MB
  • Version 30.2
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
Araba meraklılarının severek oynayacağı bu oyuna siz de hiç vakit kaybetmeden sahip olun.

 Özellikle erkek çocukların ok ilgiyle oynayacakları bu güzel oyun birbirinden mükemmel özelliklere sahip. Bu oyunda çocuklar hem hayal güçlerini geliştirecekler hem de yeni yeni şeyler öğrenecekler. Çocukların gelişimini destekleyen bu mükemmel oyun onlara yepyeni bir bakış açısı da kazandıracak. Boş zamanların değerlendirilmesinin en iyi yolu olan bu araba yenileme oyunu herkesin çok ilgisi çekecek. Birbirinden farklı pek çok araba modelinin düzenlendiği yeniden yapıldığı bu oyunda bilmediğiniz pek çok şeyi öğrenmeniz de mümkün olacak.

 Okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan bu oyun o yaştaki erkek çocuklarının çok ilgisini çekecek. Yüksek görünüm kalitesi, sevimli ses efektleri ve minik animasyonlara sahip olan bu yepyeni oyun çocuklara yepyeni olanaklar da sunacak. Çocukların sınırsız eğleneceği bu mükemmel oyun onların boş zamanlarını dolduracak ve keyifli geçmesini sağlayacak. Çocuk gelişim uzmanlarının da desteklediği bu oyun çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere de sahip.

 Birbirinden harika özellikleri olan bu eğitici ve eğlendirici oyunu siz de hemen indirin. Çocukların gelişimine destek olan bu yepyeni oyunu indirmek için indir butonuna bir kere basmanız yeterli. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu ücretsiz oyunu istediğiniz zaman oynayın. Siz de hiç vakit kaybetmeden hemen bu güzel oyunu indirin. 

Daha Fazla Göster
Christmas Car Garage Fun indir